شرایط پذیرش گیلاریتور

از ایده به پدیده با گیلاریتور
از ایده به پدیده با گیلاریتور
شرایط پذیرش گیلاریتور

هر شتاب‌دهنده‌ای برای پذیرش یک استارتاپ شرایط خاص خودش را دارد، اما چند معیار مشترک وجود دارد که باید کسب وکارها به آن‌ها توجه کنند.

یادگیری

هنگامی که فردی یک استارتاپ را را‌ه‌اندازی می‌کند، باید به دنبال یادگیری باشد، این که چه اندازه یک کسب و کار به این مورد بها می‌دهد، قطعا برای گیلاریتور خیلی اهمیت دارد و گروه‌هایی که نسبت به یادگیری علاقه‌ای از خود نشان نمی‌دهند، مورد پسند این شتاب‌دهنده نیستند.

باید حتما این را در نظر داشته باشید که سرمایه‌گذاری روی یک کسب و کار نوپا، ریسک زیادی دارد، بنابراین استارتاپ‌ها باید سعی کنند از طریق آموزش‌ها و مشاوره‌هایی که گیلاریتور در اختیارشان می‌گذارد، نهایت استفاده را ببرند و به رشد و پیشرفت کسب و کار خود کمک کنند.

مزیت رقابتی کسب‌ وکارها

مطمئنا یک استارتاپ با یک مزیت فوق‌العاده نسبت به بقیه، می‌تواند ارزش پیشنهادی خود را برای پذیرش در شتابدهنده گیلاریتور افزایش دهد.

این شتاب‌دهنده در روز درخواست‌های زیادی را برای شتابدهی ثبت می‌کنند، پس سعی کنید در هنگام پر کردن فرم درخواست شتابدهی تمام ویژگی‌ها و هدف خود را به خوبی بیان کنید.

این را به خاطر داشته باشید که قطعا شتاب دهنده‌ها به دنبال موفقیت استارتاپ شما هستند و به نوعی شریک‌تان محسوب می‌شوند.

تیم قوی

قطعا داشتن یک محصول با کیفیت در شرایط پذیرش قید نشده است، زیرا یک کالای مرغوب بدون یک تیم منسجم و قوی راه به جایی نمی‌برد.

بنابراین داشتن یک تیم می‌تواند در موفقیت کسب و کار شما تاثیر زیادی بگذارد و در قسمت درخواست‌های شتابدهنده گیلاریتور نیز امتیاز بالاتری نسبت به رقبا کسب کند.

یکی از موارد مهم در پذیرش استارتاپ، آشنایی حداقل یکی از اعضای تیم با موضوع پروژه است، یعنی یک تیم در کنار تمام مهارت‌هایش باید دانش و تخصص لازم در آن زمینه را داشته باشد یا اگر افراد تحصیلات غیر مرتبط با این حوزه را دارند، باید به نوعی با مطالعه و تحقیق این خلاء را پر کنند.

شبکه‌سازی

یکی دیگر از شرایط پذیرش استارتاپ در گیلاریتور، ساختن روابط کاری و تجاری است و قطعا اگر یک تیم قبل از این که به سراغ یک شتابدهنده برود به فکر توسعه و گسترش کسب و کار خود باشد از طرف گیلاریتور این گونه برداشت می‌شود که این تیم صلاحیت کافی برای پذیرش را دارد.