سوالات متداول

سوالات رایجی که در خصوص شتاب دهنده گیلاریتور، نحوه فعالیت و حمایت آن از استارتاپ‌ها، تیم‌های مورد نیاز در استارتاپ‌های گیلاریتور و نحوه جذب و پذیرش ایده، استارتاپ، منتور و همکار وجود دارد.
سوالات رایجی که در خصوص شتاب دهنده گیلاریتور، نحوه فعالیت و حمایت آن از استارتاپ‌ها، تیم‌های مورد نیاز ...
سوالات متداول

سوالات متداول شما

گیلاریتور با تجربه 20 ساله خود، برای کسب و کارها با ایده‌های خلاقانه و بکر زمینه پیشرفت را فراهم می‌کند و با آموزش‌ و خدمات متنوعی که ارائه می‌دهد، مسیر را برای شما کارآفرین محترم هموار می‌کند.

فضای اشتراکی برای استقرار، مشاوره و منتورشیپ و برگزاری دوره‌های آموزشی از خدماتی است که گیلاریتور به کسب و کارها ارائه می‌دهد و در کنار این خدمات، امکان استفاده از شبکه ارتباطی گیلاریتور با سرمایه‌گذاران و فعالان صنایع مختلف نیز وجود خواهد داشت.

حضور و گزینش استارتاپ‌ها در شتاب دهنده گیلاریتور، طی تحقیقات و بررسی‌های کارشناسان این تیم صورت می‌گیرد، می‌توانید در قسمت درخواست شتاب‌دهی ثبت‌نام کنید و پس از مصاحبه وارد دوره پیش‌شتابدهی شوید.

کسب و کارهایی که در حوزه های مختلف کاری دارای تیم کامل اعم از نیروی فنی، مدیریت کسب و کار و مسئول بازازیابی هستند می توانند در قسمت درخواست شتابدهی ثبت نام کنند و پس از مصاحبه وارد دوره پیش شتابدهی شوند.

کسب و کارها باید دارای تیم کامل (متشکل از نیروی فنی، مدیریت کسب و کار، مسئول بازاریابی و برنامه نویسی) باشند و تخصص آن ها در صنعت حوزه خودشان از معیارهای اولیه برای پذیرش است.

استارتاپ باید پتانسیل کافی خدمت رسانی به تعداد زیادی از کاربران بدون افزایش هزینه ها را داشته باشد.

خیر، ایده می تواند خلاقانه باشد و وجود خلاقیت توسط واحد ارزیابی استارتاپ های شتابدهنده گیلاریتور بررسی می‌شود و شانس ورود به مراحل بعدی را دارد.

فرم مشاوره رایگان

تیم گیلاریتور با افراد مجربی که در زمینه‌های مختلف فناوری و نرم‌افزار، مدیریت و حسابداری، حقوقی و امور قراردادها دارد، آماده خدمت‌رسانی به علاقمندان در کسب و کار و کارآفرینی است.

  شتاب دهنده گیلاریتور

  نیاز به کمک بیشتری دارید؟

  اگر سوال دیگری دارید، می‌توانید از راه‌های مختلف با ما در ارتباط باشید.

  تاچ آیکون اپل گیلاریتور

  ارتباط با ما

  از بخش تماس با ما، می‌توانید به صورت تلفنی و آنلاین از راهنمایی‌های تیم گیلاریتور بهره ببرید.

  درخواست مشاوره رایگان

  می‌توانید فرم درخواست مشاوره رایگان را پرکنید و منتظر نتیجه از طرف تیم گیلاریتور بمانید.

  درخواست شتاب‌دهی

  درخواست شتاب‌دهی برای تیم‌ها و ایده‌هایی که قابلیت پرورش دارند، امکان‌پذیر است.