درباره ما

شتاب دهنده گیلاریتور با هدف حمایت از تبدیل ایده‌ها و استارتاپ‌های فناورانه با تجربه‌ای 20 ساله و تیمی متشکل از منتورها، سرمایه‌گذاران و مجریان توانمند اکوسیستم فناوری و نوآوری ایجاد شد.
شتاب دهنده گیلاریتور با هدف حمایت از تبدیل ایده‌ها و ...
درباره ما-شتابدهنده گیلاریتور

شتاب‌دهنده گیلاریتور

گروه گیلار حدود دو دهه در حوزه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و بازاریابی آنلاین فعالیت کرده است و با توجه به پتانسیل و توانمندی‌های موجود، فعالیت در خصوص پرورش ایده‌های خلاقانه و شتابدهی استارتاپ‌ها را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

گیلاریتور که برگرفته از عبارت Gilar Accelerator است، برنامه‌های زیادی در جهت رشد و پیشرفت استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا دارد.

برای تحقق رویای خود، به خانواده بزرگ گیلاریتور بپیوندید.

فعالیت‌های تیم گیلاریتور

آموزش اصول سئو

پایه و اساس یک کسب و کار موفق، یادگیری اصول سئو است.

 

تولید و توزیع محتوا

ایده‌پردازی و استراتژی در تولید محتوا، کسب و کار شما را در مسیر صحیح قرار می‌دهد.

 

رشد کسب و کار

رشد کسب و کار به استراتژی‌های شما بستگی دارد و برای شروع به پیشرفت می‌توان با قدم‌های کوچک آغاز کرد.

دیجیتال مارکتینگ

استارتاپ‌ شما هر چقدر هم که کوچک باشد، برای رشد و پیشرفت به یک برنامه بازاریابی دیجیتال نیاز دارد.

تیم گیلاریتور با افراد مجربی که در زمینه‌های مختلف فناوری و نرم‌افزار، مدیریت و حسابداری، حقوقی و امور قراردادها دارد، آماده خدمت‌رسانی به علاقمندان در کسب و کار و کارآفرینی است.

 

مشاوره و پیاده‌سازی کسب‌وکار

برای پیاده‌سازی ایده های خود و اجرای بیزنس پلن، مارکتینگ پلن و کسب و کارتان از راهنمایی‌های تیم گیلاریتور استفاده کنید.

مشاوره حقوقی

اگر با اصول تیم سازی، قرارداد نویسی و ثبت شرکت آشنایی ندارید، می توانید از قسمت درخواست مشاوره با تیم گیلاریتور در ارتباط باشید و از راهنمایی‌های این تیم بهره ببرید.

مشاوره مالی

هر استارتاپی باید با اصول حسابداری آشنا باشد و از نرم‌افزارهای حسابداری در کار خود استفاده کند، شتابدهنده گیلاریتور با مشاوره و آموزش کافی در این حوزه کار شما را آسان‌تر کرده است.

مشاوره برنامه نویسی

یک کسب و کار بدون یک برنامه منسجم و کاربردی از هدف خود دور می‌شود و نمی‌تواند مشکلات پیش آمده در حین کار را حل کند، اصول یک برنامه نویسی موفق را از تیم گیلاریتور فرابگیرید. 

گیلاریتور برای کسب و کارها با ایده‌های خلاقانه و بکر زمینه پیشرفت را فراهم می‌کند و با آموزش‌ و خدمات متنوعی که ارائه می‌دهد، مسیر را برای شما کارآفرین محترم هموار می‌کند.

فضای اشتراکی برای استقرار، مشاوره و منتورشیپ و برگزاری دوره‌های آموزشی از خدماتی است که گیلاریتور به کسب و کارها ارائه می‌دهد و در کنار این خدمات، امکان استفاده از شبکه ارتباطی گیلاریتور با سرمایه‌گذاران و فعالان صنایع مختلف نیز وجود خواهد داشت.

حضور و گزینش استارتاپ‌ها در شتاب دهنده گیلاریتور، طی تحقیقات و بررسی‌های کارشناسان این تیم صورت می‌گیرد، می‌توانید در قسمت درخواست شتاب‌دهی ثبت‌نام کنید و پس از مصاحبه وارد دوره پیش‌شتابدهی شوید.

اگر سوال دیگری دارید می‌توانید خیلی سریع از ما بپرسید…